Curs valutar

 
Euro 4.4054
Dolar 3.3594
GBP 5.5529
 
carpatica asigurari
carpatica asigurari

Centre instrumentare daune

 

Lista unitatilor teritoriale Carpatica Asig unde se instrumenteaza dosare de dauna

1.   Alba Iulia Str. Avram Iancu  Nr. 3, Alba Iulia Tel./ Fax alba@carpaticaasig.ro
      0258 814 569  
2.   Alexandria Str. Dunarii Nr. 220, Bl. BM 1, parter, Alexandria, Jud. Teleorman Tel./ Fax alexandria@carpaticaasig.ro
      0247 312 451  
3.   Arad Bd. Iuliu Maniu,  Bl. P 2, Ap.1, Arad,  Tel./ Fax arad@carpaticaasig.ro
      0257 232 848  
4.   Bacău  Str. Banca Nationala, Nr. 31 B, Bacau, Jud. Bacau Tel./ Fax bacau.director1@carpaticaasig.ro
      0234 555 420  
5.   Baia Mare Bd. Republicii  Nr.11/ 21, Baia Mare,  Tel. 0262 225 414 baiamare.daune@carpaticaasig.ro
    Jud. Maramures Fax 0262 211 317  
6.   Barlad Str. Republicii, Nr. 279, Barlad Tel/Fax barlad.inspector@carpaticaasig.ro 
      0235 427 770  
7.   Bistriţa Bd. Decebal  Nr. 52, Ap. 23, Bistrita Tel./ Fax bistrita@carpaticaasig.ro
      0263 239 101  
8.   Botoşani Str. Calea Nationala, Sc. B, Ap. 3 Botosani,  Jud. Botosani Tel./ Fax botosani@carpaticaasig.ro  
      0231 585 414  
9.   Brăila Calea Galati  Nr. 64, Bl. L, Ap. 2 Braila,  Jud. Braila Tel./ Fax braila.daune@carpaticaasig.ro
      0239 626 834  
10.   Braşov Str. Calea Bucuresti  Nr. 16-18, Brasov Tel.  0268 328 564 brasov.director.suc@carpaticaasig.ro
      Fax  0268 313 488  
    Birou Constatari Daune 0742 357 074  
    Statia terminus de calatori cap de linie    
    Stadion Municipal, Comlex Come&Go, Corp B, Birou P13  
11.   Bucureşti Unirii Instrumentare dosare de dauna Tel: bucuresti.unirii@carpaticaasig.ro
    Bd. Unirii  Nr. 72, Et.1, Sect. 3,  Bucuresti 021 320 03 60  
      021 320 04 50  
      Fax: 021 320 01 37  
         
    Soseaua Alexandriei, Nr. 164    
  Bucuresti Str. Racari, nr. 4, sect.3

Tel. 021.327.50.21

021.327.50.23

021.327.50.24

 
  Bucuresti

SC Gold Auto Development  Services SRL

Str. Actiunii ,nr.48 Sector 4 

 

 
  Bucuresti

SC Auto Zone Rapid Service SRL 

Str.Fabrica de Chibrituri,nr.48 Sector 5

   
  Bucuresti

SC Cars Tuning Service SRL 

Str Preciziei,nr 3 Sector 6

   
  Bucuresti SC TMD Lasting SRL – Str. Pacala , nr.33-35 , Sector 3    
  Bucuresti

S.C AUTO CAR & TRUCKS TECHNOLOGY SRL  Jud. Ilfov, Loc. Tunari, Soseaua de centura nr 24-26

 Tel. 0757424424

      0756143839

Lunea si vinerea
12.   Buzău Str. Mesteacanului Nr. 2 A, Buzau Tel.   0238 723 626 buzau@carpaticaasig.ro
      Fax  0238 724 664  
13.   Călăraşi Bd. Cuza Voda, Ansamblul 219, parter, Calarasi,  Jud.Calarasi Tel./ Fax calarasi@carpaticaasig.ro
      0242 331 711  
14.   Cluj Schwartz Service- Centru daune –Constatari Tel/Fax -
    Str. Plevnei  Nr. 8 0264-456261  
         
    Instrumentare dosare de dauna Tel./Fax cluj.operator6@carpaticaasig.ro 
    Str. Teodor Mihali, Nr. 53 0264-460 002  
     Cluj-Napoca    
15.   Comăneşti Str. Republicii  Nr. 14, Ap. 16, Comanesti, Jud. Bacău Tel./ Fax comanesti@carpaticaasig.ro
      0234 370 081  
16.   Constanţa Str. Industriala, Nr. 15, Service Auto Center, Tel.  0241 690 044 constanta@carpaticaasig.ro
     Constanta, Jud. Constanţa Fax  0241 671 007

 

 

   

SC   MATRIX CARS AUTO SRL    B-DUL AUREL VLAICU  NR. 140 BIS

 

 

   

SC   INJECTOARE SI POMPE GEBELA SRL     STR. VERDE 29 

   
   

SC   AUTO HAUS TUDOR SRL  STR. CENTURA DE VEST DN-2A

   
17.   Craiova Str. Împăratul  Traian  Nr. 29, Craiova, Tel.  0251 591 022 craiova-suc@carpaticaasig.ro
    Jud. Dolj Fax  0251 591 899  
18.   Deva Str. Iuliu Maniu  Nr. 21, Bl. B1, Deva Tel./ Fax deva@carpaticaasig.ro
      0254 219 026  
19.   Drobeta Turnu Severin Str. Smârdan Nr. 36, Drobeta Tr.-Severin, Jud. Mehedinti Tel./ Fax drobeta@carpaticaasig.ro
      0252 341 357  
20.   Făgăraş Bd. Unirii  Bl. 8, parter, Fagaras,  Tel./ Fax fagaras.daune@carpaticaasig.ro
    Jud. Brasov 0268 211 344  
21.   Focşani Str. Cuza Voda  Nr.12-14, Focşani,  Tel. / Fax focsani@carpaticaasig.ro
    Jud. Vrancea 0237 615 979  
22.   Galaţi Str. Brailei, Nr. 88 A, Tel.  galati.daune1@carpaticaasig.ro
    Bl. BR5B, Galati,  Jud. Galati 0236 436 611  
      Fax  
      0236 32 66 40  
23.   Giurgiu Str. Garii,  Nr. 41, Giurgiu Tel./ Fax giurgiu.daune@carpaticaasig.ro
      0246 213 346  
24.   Iasi Str. Sf. Lazar, Nr. 29, Iasi, Jud.Iasi Tel./ Fax iasi.operator2@carpaticaasig.ro
      0232 262 610/  
      0232 257 480  
25.   Lugoj Str. Bucegi Nr. 3,  Ap.1A, Lugoj, Jud.Timis Tel./ Fax lugoj@carpaticaasig.ro
      0256 356 595  
26.   Mediaş Str. St. L. Roth  Nr.10, Medias,  Jud. Sibiu Tel./ Fax medias@carpaticaasig.ro
      0269 831 147  
27.   Miercurea Ciuc Bd. Timisoarei  Nr.10, Miercurea  Ciuc,  Tel./ Fax miercurea.daune1@carpaticaasig.ro
    Jud. Harghita 0266 311 051  
28.   Odorheiu Secuiesc Str. Bethlen Gabor  Nr. 55,  Tel.  0266 219 933 odorhei.daune@carpaticaasig.ro
    Odorheiu Secuiesc, Jud. Harghita    
29.   Oneşti Bd. Oituz , Bl. 22, Sc. A, Ap.10, Onesti,  Tel./ Fax onesti@carpaticaasig.ro
    Jud. Bacău 0234 317 805  
30.   Oradea P-ta Independentei  Nr. 33, Bl. A -7, Tel./ Fax oradea.daune5@carpaticaasig.ro
    Oradea,  Jud. Bihor 0259 413 800  
31.   Petroşani Str. 1 Dec.1918 Nr. 87, Bl. M 5, Ap. 6, Petrosani, Jud. Hunedoara Tel./ Fax petrosani@carpaticaasig.ro
      0254 549 049  
32.   Piatra Neamt Str. Mihai Eminescu Nr. 2, Bl. D1, Sc.A,  Tel./ Fax piatra_neamt@carpaticaasig.ro
    Ap. 3, Piatra Neamt, Jud. Neamt 0233 223 765  
33.   Piteşti Str. Ana Ipatescu, Nr. 7, Bl. 7, Sc. A, parter, Pitesti, Jud. Arges Tel./ Fax pitesti.daune@carpaticaasig.ro
      0248 610 264/  
      0248 610 265  
34.   Ploieşti Str. Anul 1907 Nr. 8, Ploieşti, Jud. Prahova Tel. / Fax ploiesti.ag@carpaticaasig.ro
      0244 545 885/  
      0244 59 08 04  
    SC. Marinos Autoserv SRL. Tel  
    Cartierul Albert, Km. 5 0244 510 391  
35.   Reşiţa Str. Sportului  Nr. 7, Sc.1,Resita  Tel./ Fax resita@carpaticaasig.ro
      0255 215 374  
36.   Roman Str. N. Titulescu, Bl. 4, parter, Roman,  Tel./ Fax roman@carpaticaasig.ro
    Jud. Neamţ 0233 741 464  
37.   Satu Mare Str. Gh. Sincai  Nr. 3, Satu Mare Tel./ Fax satu_mare.suc@carpaticaasig.ro
      0261 711 639  
38.   Sfântu Gheorghe Str. Grof  Miko Imre  Nr.3, Sf. Gheorghe, Jud. Covasna Tel./ Fax sf.gheorghe.inspector@carpaticaasig.ro          
      0267 318 811  
39.   Sibiu  Str. Calea Dumbrăvii, Nr. 22, Sibiu Tel 0269/211 024 turnisor.daune1@carpaticaasig.ro
      Fax 0269/243 128  
40.   Slatina Str. Primaverii, Bl. GA 15, Sc. A, Ap. 3 Slatina, Jud. Olt Tel./ Fax slatina@carpaticaasig.ro
      0249 434 702  
41.   Slobozia Str. Cosminului  Nr.18, Bl. R1, Slobozia, Jud. Ialomita Tel./ Fax slobozia@carpaticaasig.ro
      0243 236 641  
42.   Suceava Str. Mihai Eminescu, Nr. 10 Suceava Tel./ Fax suceava.8@carpaticaasig.ro
      0230 532 626/  
      0230 524 744  
43.   Târgovişte Str. Revolutiei,  Bl. D 5, parter, Targoviste,  Jud. Dambovita Tel. / Fax targoviste.inspector2@carpaticaasig.ro
      0245 616 646  
44.   Târgu Jiu Str. 1 Decembrie 1918 nr. 72 A, Târgu Jiu, Jud. Gorj Tel./ Fax targu_jiu@carpaticaasig.ro
      0253 238 322  
45.   Târgu Mureş Str. Tineretului  Nr. 3, Targu Mures Tel./ Fax targu_mures@carpaticaasig.ro
      0265 265 837  
46.   Tecuci Str. Ion Petrovici  Nr. 4, Bl. A1, Sc. B, Ap.13, Tecuci, Jud. Galati Tel./ Fax tecuci.daune@carpaticaasig.ro
      0236 819 888  
47.   Timişoara Str. Intrarea  Doinei, Nr. 23-25, Timisoara,  Tel.  0256 293 283 timisoara@carpaticaasig.ro
      Fax  0256 293 286  
48.   Tulcea Piata  Independentei  Nr. 1, Bl. G6, Ap. 2 Tulcea Tel./ Fax tulcea.inspector1@carpaticaasig.ro
      0240 513 145  
49.   Vâlcea Str. G-ral Magheru, Bl. H, Et. 1, Rm. Valcea Tel./ Fax valcea.daune@carpaticaasig.ro
      0250 739 250  
50.   Vaslui Str. Traian, Bl. 245, Sc. D, Ap. 3, Vaslui, Jud. Vaslui Tel./ Fax vaslui@carpaticaasig.ro
      0235 315 252  
51.   Zalău Str. T.Vladimirescu  Nr. 12, Bl. D-53, Sc. B, Ap.1, Zalau, Jud. Salaj Tel./ Fax zalau.inspector@carpaticaasig.ro
      0260 617 403  

Asigurari auto

 
  asigurari auto

Locuinte si Bunuri

 
  asigurari auto

Asigurari Persoane

 
  asigurari auto

Daune

 
 
ai lovit pe cineva?

Prezinta-te la cea mai apropiata reprezentanta Carpatica Asig cu automobilul implicat in accident in vederea avizarii daunei. Astfel respecti legea si il ajuti pe cel pagubit sa fie despagubit cat mai repede.

Polita Avantaj

 
 
asigurari imobile

Transportatori

 
 
asigurari imobile

Raspunderi civile

 
 
asigurari imobile

Carpatica Asig companie certificata
SR ISO/ IEC 27001 : 2006
si SR EN ISO 9001 : 2008

Petitiile/reclamatiile formulate impotriva societatii Carpatica Asig si inregistrate la Autoritatea de supraveghere financiara in ultimele 3 luni sunt in numar de 219. Structura acestora poate fi consultata aici, accesand pagina dedicata.